ODLIČAN NASTUP MLAĐIH JUNIORA NA 4.SAVEZNOM TURNIRU HK-a 2017, OSVOJENE 2
MEDALJE, BORNA VADLJA ZLATNI POJEDINAČNO I TOM POBJEDOM OSIGURAO UKUPNU POBJEDU
U HK 2017 TE BRONČANI U MIKSU SA DUBROVČANKOM BARBAROM JANIČIĆ
DOBAR NASTUP MLAĐIH KADETA NA 4.SAVEZNOM TURNIRU HK-a 2017
ODLIČAN NASTUP KADETA,OSVOJENE 2 MEDALJE, LUKA ČREP ZLATNI U MIKSU SA
ZAGREBČANKOM LUNOM ŠABAN I SREBRNI POJEDINAČNO NA 4.SAVEZNOM TURNIRU HK-a 2017
U subotu i nedjelju, 21.-22.10.2017. u dvorani II.OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji
BK”Međimurje” Čakovec održan je 4. Savezni turnir za mlađe kadete u13 i mlađe juniore u17 (
subota ) te kadeta u15 ( nedjelja ) Hrvatskog kupa 2017.
Na turniru mlađih kadeta je nastupilo je 34 mlađih kadeta i 24 mlađih juniora iz 10
klubova Hrvatske , a među njima mnogobrojna mlađe kadetska ekipa našeg Kluba pod vodstvom
trenera Tomislava Grubića i trenerice Emilije Talan i mlađe juniorska pod vodstvom trenera Danijela
Zadravca.
Voditelji natjecanja bio je Danijel Zadravec i suci: Lucija Zadravec,Jelena Novak I Filip
Mikolaj. Vrhovni sudac bio je Darko Ivan Vidaković iz V.Gorice.
U konkurenciji mlađih kadeta pobjedu je ostvario Roko Pipunić (PZ ) pobjedivši u finalu
Filipa Bajzeka ( Novska ) sa 2:1. Poredak naših: 11.Josip Đeri,12.Vito Blažić, 13.Vito Peti,14. Marin
Lakić i 16. Matej Martinjak ( svi MČ ).
U konkurenciji mlađih kadetkinja pobjedu je ostvarila Jelena Buchberger ( VG ) pobjedivši u
finalu Luciju Mežnarić (Novska ) sa 2:0.Poredak naših: 14. Iva Bratuša, 15.Vanja Novak,16.Lucija
Kacun, 17. Jana Turk i 18.Nela Novak (sve MČ).
U konkurenciji parova mješovitih parova mlađih kadeta pobjedu je ostvario par Roko
Pipunić/Jelena Buchberger (PZ/VG.Poredak naših: 8. Vito Blažić/Jana Turk, 10.Vito Peti/Vanja
Novak, 11.Marin Lakić/Iva Bratuša, 12.Josip Đeri/Lucija Kacun i 13. Matej Martinjak/Nela Novak
(svi MČ).
U konkurenciji mlađih juniora pobjedu je ostvario naš Borna Vadlja (MČ) pobjedivši u finalu
Josipa Meglića (ZM ) sa 2:0 ( 21:18,21:19 ) i tom pobjedom osigurao naslov ukupnog pobjednika
HK-a 2017.
Poredak ostalih naših:8. Jan Nikola Dvanajščak, 9.Luka Črep, 11. Filip Knežević i 12. Marin Filo ( svi
MČ ).
U konkurenciji mlađih juniorki pobjedu je ostvarila Inga Sadaić ( ZM ).
U konkurenciji mješovitih parova mlađih juniora pobjedu je ostvario Josip Meglić /Inga
Sadaić (ZM). Treće mjesto i brončanu medalju osvojio je naš Borna Vadlja sa dubrovčankom
Barbarom Janičić pobjedivši par Vito Buchberger/Ira Misir (VG ) sa 2:1.
Poredak ostalih naših 5. Luka Črep /Luna Šaban ( MČ/MZ ).

Na turniru kadeta je nastupilo je 32 kadeta iz 8 klubova Hrvatske , a među njima i naša
kadetska pod vodstvom trenera Tomislava Grubića i trenerice Emilije Talan.
Voditelji natjecanja bio je Danijel Zadravec i suci: Antonio Lovrić,Jelena Novak i Filip
Mikolaj. Vrhovni sudac bio je Darko Ivan Vidaković iz V.Gorice.
U konkurenciji kadeta u15 pobjedu ostvario je Ivan Gotesman (ZM) pobjedivši u finalu
našeg Luku Črepa ( MČ) sa 2:0 ( 22:20,21:17).
Poredak ostalih naših: 13. Ivan Grubić, 15. Dino Blažić i 16. Lovro Kovačić ( svi MČ ).
U konkurenciji kadetkinja pobjedu je ostvarila Luna Šaban (MZ ).
U konkurenciji mješovitih parova kadeta pobjedu je ostvario naš Luka Črep sa
zagrebčankom Lunom Šaban (MČ/MZ) pobjedivši u finalu par Ivan Gotesman/ Sunčica Sertić (ZM) sa
2:1 ( 19:21,21:18,22:20 ). Poredak ostalih naših: 12. Ivan Grubić / Noa Selmani ( MČ/AE).

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj
organizaciji turnira : generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori: Grubić
zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, MCS Strahoninec, Perutnina Ptuj Pipo
Čakovec, Međimiurske vode Čakovec i Bioinstitut Čakovec , srebrni sponzori: Agricola
Čakovec, Konplast Pušćine, PPM Čakovec, Studio P Nedelišće i Senko Štefanec te brončani
sponzori: Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri Balog Strahoninec, Sitotisak Pomor
Čakovec,Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec .
Pokrovitelj: Grad Čakovec ,ŽŠU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ .