ODLIČAN NASTUP SENIORA NA 1.SAVEZNOM TURNIRU SENIORA HK-a 2018, ZLATNO PARA
VLAHEK / HRANILOVIĆ, SREBRO PARA D.ZADRAVEC / F.BEL, POJEDINAČNO 4.MJESTA LUKE
GRUBIĆA I KARMELE VADLJE, BRONČANA MEDALJA EMILIJE TALAN U PARU
ODLIČAN NASTUP VETERANA NA 1.SAVEZNOM TURNIRU HK 2018, OSVOJENO 7 MEDALJA
ZLATNI PAR +45 DANIJEL ZADRAVEC I FILIP VADLJA TE MIKS +35 BISERA I DANIJEL
ZADRAVEC
U subotu 24.3.2018. u dvorani II.OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK”Međimurje”
Čakovec održan je 1. Savezni turnir za seniore i veterane Hrvatskog kupa 2018.
Na turniru seniora nastupilo je 25 igrača i igračica iz 6 klubova Hrvatske , a među seniorska
ekipa pod vodstvom trenerice Emilije Talan.
U konkurencji veterana nastupilo je 30 igrača i gračica iz 9 klubova Hrvatske, a među njima I
veteranska ekipa našeg kluba.
Voditelji natjecanja bio je Filip Mikolaj.
U konkurenciji seniora pobjedu je ostvario Luka Ban ( MZ ).
Poredak naših: 4. Luka Grubić, 5. Matija Hranilović, 7.Filip Bel i 13.Borna Vadlja.
U konkurenciji seniorki pobjedu je ostvarila Dora Drvodelić ( MZ ).
Poredak naših: 4. Karmela Vadlja, 5. Emilija Talan i 7. Laura Horvat
U konkurenciji muških parova pobjedu je ostvario naš par Luka Vlahek / Matija Hranilović
pobjedivši u finalu drugi naš par Danijel Zadravec / Filip Bel sa 2:1 ( 23:21, 19:21,21:11 ). U borbi za
treće mjesto naš par Luka Grubić / Borna Vadlja izgubili su sa 2:1 ( 21:10,15:21, 21:19 ) od para
Luka Ban / Josip Megčlić ( MZ/ZM).
U konkurenciji ženskih parova pobjedu je ostvario par Lucija Trgovac / Dora Drvodelić
(MZ).Treće mjesto i brončanu medalju osvojile su naša Emilija Talan sa dubrovčankom Mijom
Čerjan pobjedivši naš par Laura Horvat / Karmela Vadlja sa 2:0.
U konkurenciji veterana +35 prvo mjesto osvojio Antonio Lovrić ( PZ ).
U konkurenciji veteranki +35 prvo mjesto osvojila je Maja Žubrinić ( FLEX), a naša Bisera
Zadravec osvojila je brončanu medalju.
U konkurenciji muških parova veterana +35 prvo mjesto osvojio je par Antonio Lovrić /
Marjan Vugrinec (PZ/KC) pobjedivši u finalu naš par naš Danijel Zadravec / Filip Vadlja ( MČ) sa 2:1.
U konkurenciji parova veteranki +35 prvo mjesto osvojio je par Lidija Petrinović / Nina
Kovačić (MZ).
U konkurenciji mješovitih parova +35 prvo mjesto i zlato osvojio je naš par Danijel
Zadravec / Bisera Zadravec (MČ ), a drugi naš par Radovan Petrović / Sanja Majsen osvojii su
4.mjesto.
U konkurenciji veterana +45 prvo mjesto osvojio je Marjan Vugrinec ( KC ), a naš Filip
Vadlja osvojo je 5.mjesto.
U konkurenciji muških parova veterana +45 prvo mjesto i zlato osvojio je naš par Danijel
Zadravec / Filip Vadlja, a par Radovan Petrović / Rajko Bel osvojio je 5.mjesto.
U konkurenciji mješovitih parova +45 prvo mjesto osvojio je par Sandi i Lidija Šaban (
PZ/MZ).

U konkurenciji veterana +55 prvo mjesto osvojio je Zdenko Mihetec ( SZ ) pobjedivši u
finalu našeg Rajka Bela sa 2:0. Poredak ostalih naših: 5. Antun Hranilović i 6.Damir Špiranec.
U konkurenciji parova veterana +55 pobjedu je ostvario par Zdenko Mihetec/Neven Tadej (
SZ/MZ) pobjedivši u finalu našeg Rajka Bela i zagrebčanca Damira Skorupa sa 2:0. Brončanu
medalju osvojio je naš par Antun Hranilović / Damir Špiranec.
Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj
organizaciji turnira : generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori: Grubić
zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, MCS Strahoninec, Perutnina Ptuj Pipo