ODRŽANO 17. POJEDINAČNO PRVENSTVO UČENIKA OŠ MEĐIMURJA 2018
U petak 11.5.2018. u dvorani II. OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK”Međimurje”
Čakovec održano je 17. Pojedinačno prvenstvo učenika OŠ Međimurja 2018.
Na PUOŠMŽ je nastupilo 29 učenica i učenika iz 6 osnovnih škola Međimurja.
Voditelj natjecanja bio je Filip Mikolaj, a vrhovni sudac bio je Tomislav Grubić .
PUOŠMŽ 2018 je otvorio tajnik BKMČ Tomislav Grubić.
U konkurenciji dječaka 1.-4. razredi naslov prvaka osvojio je Vito Peti ( III. OŠ ČK )
pobjedivši u finalu Vita Blažića ( I.OŠ ČK ) sa 21:18. Brončane medalje osvojili su: Edo Đurkas
( II.OŠ ČK ) i Matija Đeri (OŠ P.Zrinski Šenkovec ) .
Ekipno : 1. II. OŠ Čakovec 199 b, 2. III. OŠ Čakovec 100 i 3. Područna škola N.S.Rok 91.
U konkurenciji djevojčica 1.-4. razredi naslov je osvojila Vanja Novak ( I. OŠ Čk )
pobjedivši u finalu Nelu Novak ( I.OŠ Čk ) sa 21:7. Brončane medalje osvojile su: Stela
Jalšovec i Klara Hajdarović ( obje OŠ P.Zrinski Šenkovec ).
Ekipno: 1. I. OŠ Čakovec 280 b, 2. OŠ P.Zrinski Šenkovec 140 i 3. II.OŠ Čakovec 82.
U konkurenciji dječaka 5.-6. razredi naslov je osvojio Josip Đeri ( OŠ P.Zrinski
Šenkovec ) pobjedivši u finalu Mateja Martinjaka ( I.OŠ Čk ) sa 21:16. Brončane medalje
osvojili su: Marin Lakić ( III.OŠ ČK ).
Ekipno: 1. OŠ P.Zrinski Šenkovec 100, 2. I. OŠ Čakovec 80 i 3. III.OŠ Čakovec 70.
U konkurenciji djevojčica 5.-6. razredi naslov je osvojila Jana Turk ( II. OŠ Čk )
pobjedivši u finalu Ivu Bratušu ( II . OŠ Čk ) sa 2:1. Brončane medalje osvojile su: Lucija Kacun
i Lucija Novak ( obje I.OŠ Čakovec ).
Ekipno: 1. II.OŠ Čakovec 180b, 2. I.OŠ Čakovec 140 i 3. OŠ Strahoninec 50.
U konkurenciji dječaka 7.-8. razredi naslov je osvojio Ivan Grubić ( II.OŠ Čk )
pobjedivši u finalu Dinu Blažića ( I. OŠ Čakovec ) sa 2:0 ( 21:19, 21:5 ). Brončane medalje
osvojili su: Lovro Kovačić ( II.OŠ ČK ).
Ekipno: 1.II.OŠ Čakovec 170, 2. I.OŠ Čakovec 80.
Medalje je uručio tajnik BKMČ Tomislav Grubić.