U  subotu  16.2.2019.   u dvorani II.OŠ Čakovec    u uspješnoj organizaciji BK”Međimurje” Čakovec održan je 1. Savezni turnir za poletarce u-11 i  juniore u19 Hrvatskog kupa 2019.

Na turniru je nastupilo 21 poletarac i poletarki  te 31 junior i juniorki iz 11 klubova Hrvatske , a među njima  ekipa poletaraca u11 i juniora u19 pod vodstvom glavne trenerice Emilije Talan, trenera Tomislava Grubića i pomoćnog trenera Filipa Vadlje.

Vrhovni sudac bio Darko Ivan Vidaković iz Velike Gorice, voditelji natjecanja bio je naš Filip Mikolaj, a suci: Lucija Zadravec i Jelena Novak te sudački kandidati: Luka Grubić i Filip Bel.

U konkurenciji  poletaraca u11 pobjedu je ostvario Lovro Matovina (KC) pobjedivši u finalu našeg  Juraja Majnarića (MČ) sa 2:0. Brončanu medalju osvojio je naš Edo Đurkas. Poredak ostalih naših:  6. Sebastian Sedlar (MČ).

U konkurenciji poletarki u11  pobjedu je ostvarila Rania Vindiš (Flex ). Poredak  naših: 8. Lara Bel i 10. Anabela Bel (MČ).

 

U konkurenciji  juniora u19 pobjedu je ostvario Josip Meglić (MZ) pobjedivši u finalu našeg Bornu Vadlju (MČ) sa 2:1. Poredak  naših igrača: 8. Ivan  Grubić, 13. Luka Črep, 14. Filip Knežević, 16. Dino Blažić,  i 17. Marin Filo (svi MČ).

U konkurenciji juniorki u19 pobjedu je ostvarila Ira Misir  (VG). Poredak naših igračica: 11. Laura Horvat.

U konkurenciji parova  juniora pobjedu je ostvario naš  Borna Vadlja (MČ) sa zagrebčancem Bornom Carom (MZ), a brončanu medalju osvojili su naš par Luka Črep /Ivan Grubić (MČ). Poredak ostalih naših: 5.Filip Knežević/Dino Blažić   i 7. Marin Filo (MČ)/Luka Mužak (ZM).

U konkurenciji  parova juniorki pobjedu je ostvario par Tamara Cvitkušić/Ira Martinuš (ZM). Brončanu medalju osvojila je naša Laura Horvat sa dubrovčankom Nikolinom Kabiček.

 

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima  na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira : generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori: Grubić zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, List Međimurje Čakovec i Eko Međimurje Šenkovec,  srebrni sponzori: Strojobravarski obrt Kolar Strahoninec, PPM Čakovec, Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri Balog Strahoninec i Senko Štefanec  te brončani sponzori: MCS Strahoninec, GO Studio P Nedelišće, Perutnina Ptuj Pipo Čakovec, Sitotisak Pomor Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec .

Pokrovitelji: Grad Čakovec,  II.OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ

 

U Čakovcu, 16.2.2019.

Tajnik  Kluba: Tomislav Grubić