U subotu 25.5.2019. u dvorani II. OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK ”Međimurje” Čakovec pod generalnim pokroviteljstvom Grada Čakovca i generalnog sponzora Kluba Croatia Osiguranja Zagreb održan tradicionalni 11. Međunarodni badmintonski turnir “ČAKOVEC CROATIA OSIGURANJE YOUTH INTERNATIONAL 2019” za limače u-11, mlađe kadete u-13 ,kadete u-15 i juniore u-19 u konkurenciji pojedinaca i parova. Na turniru je sudjelovalo rekordni broj igrača, 125 mladih igrača i igračica iz 6 država te 16 klubova i to iz 8 klubova Hrvatske (MEĐIMURJE ČK, KOPRIVNICA, BJELOVAR, ZAGREB M., FLEX Zg, Novska, Medvedgrad, Zg i Purger Zg ), 2 kluba iz Slovenije (MLADOST Lendava, KARIZMA Ravne na Koroškem), 3 kluba iz Mađarske (OSC Budapest, ERDDI Badminton SE, KDSE ), 1 klub iz Austrije (ASKO Kelag Karnten ), 1 klub iz Srbije (Dinamo Pančevo) i 1 klub iz Slovačke ( KBC Košice ), a među njima ekipa limača, mlađih kadeta , kadeta i juniora pod vodstvom glavne trenerice Emilije Talan, trenera Tomislava Grubića i Filipa Vadlje. Direktor turnira bio je tajnik kluba Tomislav Grubić, a voditelj natjecanja predsjednik Danijel Zadravec. Turnir je svečano otvorio dogradonačelnik Grada Čakovca gospodin Zoran Vidović.
U konkurenciji limača u-11 pobjednik turnira postao je Mađar Harmos Boldizsar (HUN-ERDI) pobijedivši u finalu Austrijanca Shangzu Zhana (AUT-ASKO) sa 2:1. Treća mjesta i brončane medalje osvojli su: naš VITO PETI (HR-MČ) i Borbas David (HUN-ERDI). Poredak ostalih naših igrača: 5/8 Edo Đurkas, Sebastian Sedlar, 13/18 Juraj Majnarić i 19/24 Janko Hajdarović, Luka Krznarić i Fran Dobranić. U konkurenciji limačica u-11 pobjednica je postala Slovenka Tia Horvat (SLO-ML) pobijedivši u finalu Hrvaticu Raniu Vindiš (HR-Flex) sa 2:1. Treća mjesta i brončane medalje osvojile su: Jelena Karapandža (HR-MZ) i Arabella Kis-Kasza(HUN-ERDI). Poredak naših: 13/15 Keti Tropša, Franka Mikulić i Vita Mikulić. U konkurenciji parova limača u-11 pobjednici su postali hrvatski par naš VITO PETI/Lovro Matovina iz Koprivnice pobjedivši u finalu našeg Edu Đurkasa i Austijanca Martin Zhanga sa 2:0. Treća mjesta i brončane medalje osvojili su: naši Juraj Majnarić/Sebastian Sedlar i Viktor Habuš/Jakov Ladavec (HR-MZ ). U konkurenciji parova limačica u-11 pobjednice su postale Tia Horvat/Rania Vindiš (SLO-
ML-HR-Flex) pobijedivši u finalu hrvatski par Ema Podvalej/Laura Špehar (HR-ZM) sa 2:0. Treća mjesta i brončane medalje osvojli su: naš par Anabela Bel/Lara Bel (HR-MČ) i Dora Kvesić/Sara Šulc (HR-MZ). Poredak ostalih naših: 5/8 Keti Tropša / Franka Mikulić.
U konkurenciji mlađih kadeta u-13 pobjednik turnira postao je Hrvat Roko Pipunić (HR-PZ) pobjedivši u finalu Hrvata Ivanu Kuklu (HR-Novska) sa 2:0. Treća mjesta i brončane medalje osvojili su: Matuš Polaček i Erik Hajdu ( oba SVK-KBC Košice ). Poredak naših igrača: 5/8 Josip Đeri , 9/12 Matija Đeri, 13/ 18 Matej Martinjak, Vito
Blažić, Krešo Lapat, Denis Horvat, 19/24 Noa Šipoš, Rafael Šimunić, Vito Panić , Gabrijel Hlebec i Mateo Petar Sabolić. Ukonkurenciji mlađih kadetkinja u-13 pobjednica turnira postala je Mađarica Zsofia Schvirjan ( HUN-ERDI) pobjedivši u finalu Mariju Samardžiji ( SRB-Dinamo ) sa 2:1. Treća mjesta i brončane medalje osvojile su: Kora Špehar ( HR-ZM ) i Miranda Zhang ( AUT-ASKO ). Poredak naših igračica : 5/8 Vanja Novak, 9/12 Nela Novak, 13/16 Lucija Kacun, Klara Hajdarović i Jana Radojčić.
U konkurenciji parova mlađih kadeta pobjednici su postali Hrvati Roko Pipunić / Ivano Kukla ( HR-PZ-NOVSKA ) pobjedivši u finalu slovački par Erik Hajdu/Matuš Polaček ( SVK-KBC) sa 2:1.Treća mjesta i brončane medalje osvojili su: Felix Steinwender /Shangzu Zhan ( AUT-ASKO) i Sergej Filip Ilić/Nitaj Tarkuš (SLO-Karizma ).
Poredak naših parova: 5/8 Matej Martinjak/Josip Đeri, Vito Panić/Rafael Šimunić i Krešo Lapat/Noa Šipoš i 9/10 Vito Blažić/Matija Đeri. U konkurenciji parova mlađih kadetkinja pobjednice su postale Hrvatice Petra Podvalej/Kora Špehar ( HR-ZM) pobjedivši u finalu par Marija Samardžija/Katarina Vig ( SRB-Dinamo ) sa 2:0. Treća mjesta i brončane medalje osvojile su: naš par Vanja Novak / Nela Novak ( HR-MČ ) i Miranda Zhang / Natascha Zedrosser ( AUT-ASKO ). Poredak ostalih naših parova: 5/6 Klara Hajdarović/Jana Radojčić.
U konkurenciji kadeta u-15 pobjedu je ostvario Mađar Miklos Kis-Kasza ( HUN-ERDI ) pobjedivši u finalu Mađara klubskog kolegu Martona Hamosa sa 2:0 ( 21:19,21:19 ) . Treća mjesta i brončane medalje osvojili su : Ivor Zekan (HR-MZ) i Haolei Zhang ( AUT-ASKO ). Poredak naših: 5/8 Ivan Grubić.
U konkurenciji kadetkinja u-15 pobjedu je ostvarila Hrvatica Nika Matovina (HR-KC) pobjedivši u finalu Hrvaticu Stellu Balenović ( HR-MZ ) ) sa 2:0. Treća mjesta i brončane medalje osvojile su : Anna Reiter ( AUT-ASKO) i Aliz Simon ( HUN-ERDI). Poredak naših igračica: 13/15 Jana Turk i Klara Novak. U konkurenciji parova kadeta u-15 pobjednici su postali hrvatski par Vid Matanić/ Emil Sinković pobjedivši u finalu našeg Ivana Grubića i Roka Pipunića iz Zagreba sa 2:1.Treća mjesta i brončane medalju osvojili su: Marko Haber/Ivor Zekan ( SLO-Karizma-HR-MZ) i Emanuel Kraiger / Haolei Zhang ( AUT-ASKO ). U konkurenciji parova kadetkinja u15 pobjednice su postale hrvatski par Stella Balenovi/Dea Hasenoehrl ( HR-MZ ) pobjedivši u finalu slovenski par Nina Razgoršek/Klara Novak (SLO-Karizma ) sa 2:0 . Treća mjesta i brončane medalje osvojile su: Zsofia Schvirjan/Aliz Simon (HUN-ERDI) i Nora Nguyen / Petra Repei ( HUN-OSCB ). Poredak naših: 5/8 Jana Turk/Klara Novak.

U konkurenciji juniora U19 pobjednik postao je naš Borna Vadlja ( HR-MČ ) pobjedivši u finalu klupskog suigrača Luku Grubića (HR-MČ ) sa 2:1. Treća mjesta i brončane medalje osvojili su: Tamas Kollar i Quyang Wang ( HUN-OSCB ). Poredak ostalih naših: 9/11 Filip Knežević. U konkurenciji juniorki u19 pobjednica postala je Austrijanka Denise Hofer ( AUT-ASKO ) obranivši prošlogodišnji naslov pobjedivši u finalu Hrvaticu Anju Matovinu (HR-KC ) sa 2:0. Treća mjesta i brončane medalje osvojile su: naša Laura Horvat ( HR-MČ ) i Alina Kopetzky (AUT-ASKO ).
U konkurenciji parova juniora u19 pobjednici postali naši par Luka Grubić / Borna Vadlja (HR-MČ ) obranivši prošlogodišnji naslov pobjedivši u finalu mađarski par Botond Francia/Miklos Kis-Kasza ( HUN-OSCB/ERDI) sa 2:0. Brončane medalje osvojili su: Tomas Kollar/Quyang Wang (HUN-OSCB) I Allen Fan/Bendeguz Sio (HUN-KDSE ). Poredak ostalih naših: 5/8 Filip Knežević/Ivan Grubić.
U konkurenciji parova juniorki U19 pobjednice su postale austrijski par Denise Hofer / Alina Kopetzky (AUT-ASKO ) obranivši prošlogodišnji naslov pobjedivši u finalu hrvatski par Anju I Nuku Matovinu ( HR-KC ). Brončane medalju osvojile su: naša Laura Horvat i mađarica Eszter Szaloky (HR-MČ,HUN-KDSE) i Dea Hasenoehrl/ Nera Novosel ( HR-MZ).
Prvo tri plasiranim u svim konkurencijama podijeljene su medalje i pokloni sponzora. Medalje je uručio tajnik Kluba i direktor turnira Tomislav Grubić . Sljedeće godine nastaviti ćemo tradiciju održavanja 12. Međunarodnog turnira “ČCOYI2020”.
Klub zahvaljuje svojim sponzorima i donatorima na pomoći u uspješnoj organizaciji 11. Međunarodnog turnira “ ČCOYI 2019 : generalni pokrovitelj: Grad Čakovec, generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori: Grubić zastupanje u osiguranju Čakovec, METTS Čakovec, Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode
Čakovec, List Međimurje Čakovec, Eko Međimurje Šenkovec , srebrni sponzori: PPM Čakovec, GO Studio P Nedelišće, MCS Strahoninec, Strojobravarski obrt Kolar Strahoninec, HAZ projekt Čakovec i Senko Štefanec te brončani sponzori: Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri Balog Strahoninec, Sitotisak Pomor Čakovec, LEPI DEČKI BREWERY Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec. Pokrovitelji: II.OŠ Čakovec, ŽŠU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ .