U subotu i nedjelju, 21. i 22.9.2019. u dvorani paviljona 20 na Zagrebačkom Velesajmu u organizaciji BK”Zagreb Maksimir” održan je 3. Savezni turnir za mlađe kadete u13 i mlađe juniore u17 (subota) te kadeta u15 ( nedjelja ) Hrvatskog kupa 2019.
Na turniru 1.HK 2019 U13,17 u subotu nastupilo je 27 mlađih kadeta i 26 mlađih juniora iz 10 klubova Hrvatske, a među njima i mlađe kadetska i mlađe juniorska ekipa našeg Kluba pod vodstvom trenera Tomislava Grubića i pomoćnog trenera Luke Grubića. Voditelji natjecanja bio je Darko Ivan Vidaković iz Velike Gorice, a sutkinja Jelena Novak iz
Nedelišća.

U konkurenciji mlađih kadeta svoju drugu pobjedu je ostvario naš VITO PETI pobjedivši u finalu Patrika Karamatića ( DU ) sa 2:1 ( 21:13, 10:21, 21:12 ). Poredak ostalih naših: 5. Matija Đeri, 9. Vito Blažić, 11. Rafael Šimunić i 12.Roko Sternad.
U konkurenciji mlađih kadetkinja pobjedu je ostvarila Ana Pranić ( MZ ). Poredak naših: 7.Nela Novak , 9. Nela Novak i 13. Klara Hajdarović.
U konkurenciji parova mlađih kadeta pobjedu je ostvario naš VITO PETI sa Lovrom Matovinom iz Koprivnice pobjedivši u finalu par Fran Farkaš/Vito Radovanović ( MZ ) sa 2:1 ( 18:21,21:18,21:18 ). Poredak ostalih naših: 4. Vito Blažić / Matija Đeri i 6.Rafael Šimunić/Roko Sternad.
U konkurenciji parova mlađih kadetkinja pobjedu je par Petra Podvalej / Kora Špehar ( ZM )
pobjedivši u finalu naš par sestre Vanju i Nelu Novak 2:0 ( 23:21, 21:16 ). Poredak ostalih naših: 6. Klara Hajdarović / Petra Šilje (DU).
U konkurenciji mlađih juniora pobjedu je ostvario Filip Antunović (VG ) pobjedivši u finalu našeg Luku Črepa ( MČ ) sa 2:0 ( 21:11,21:11 ). Treće mjesto osvojio je naš Ivan Grubić (MČ ) pobjedivši Ivana Gotesmana ( ZM ) sa 2:1 ( 21:19, 14:21, 21:17 ). Poredak ostalih naših: 6. Dino Blažić.
U konkurenciji mlađih juniorki pobjedu je ostvarila Iva Sulić ( MZ ).

U konkurenciji parova mlađih juniora uvjerljivu svoju drugu pobjedu je ostvario naš par Ivan Grubić / Luka Črep (MČ) pobjedivši u finalu par Ivan Gotesman / Roko Pipunić ( ZM/PZ) sa 2:1 (21:16, 14:21, 21:12 ). Poredak ostalih naših: 4. Dino Blažić / Marko Janičić ( DU ) i 6. Vito Blažić / Matija Đeri. U konkurenciji parova mlađih juniorki pobjedu je ostvario par Iva Sulić /Luna Šaban ( MZ).

Na turniru 3.HK 2019 U15 u nedjelju nastupilo je 30 kadeta iz 9 klubova Hrvatske , a među njima i kadetska ekipa našeg Kluba pod vodstvom trenera Tomislava Grubića. Voditelji natjecanja bio je Darko Ivan Vidaković iz Velike Gorice, a sutkinja Jelena Novak iz Nedelišća i Antonio Lovrić iz Zagreba. U konkurenciji kadeta u15 pobjedu ostvario je Marko Janičić (DU).
Poredak naših: 9. Josp Đeri i 13.Matej Martinjak. U konkurenciji kadetkinja pobjedu je ostvarila Jelena Buchberger (VG ).
Poreda naših: 8. Lucija Kacun i 9.Vanja Novak. U konkurenciji parova kadeta pobjedu je ostvario par Roko Pipunić/Marko Janičić ( PZ/DU). Poredak naših: 4.Matej Martinjak/Josip Đeri. U konkurenciji parova kadetkinja pobjedu je ostvario par Jelena Buchberger / Ana Pranić (VG/MZ). Poredak naših: 6. Lucija Kacun / Vanja Novak.