U subotu 12.10.2019. u dvorani II.OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji
BK”Međimurje” Čakovec održan je 3. Savezni turnir za poletarce u-11 i juniore u19
Hrvatskog kupa 2019.
Na turniru je nastupilo 23 poletarca i poletarki te 22 juniora i juniorki iz 9 klubova
Hrvatske , a među njima ekipa poletaraca u11 i juniora u19 pod vodstvom glavne trenerice
Emilije Talan, trenera Tomislava Grubića i pomoćnog trenera Filipa Vadlje.
Vrhovna sutkinja bila je Ivanka Pokorni iz Zagreba , voditelji natjecanja bio je naš
Filip Mikolaj , a suci: Lucija Zadravec i Jelena Novak te sudački kandidati : Luka Grubić i Filip
Bel.
U konkurenciji poletaraca u11 pobjedu je ostvario Lovro Matovina (KC) pobjedivši
u finalu našeg Edu Đurkasa (MČ) sa 2:0. Brončanu medalju osvojio je naš Juraj Majnarić.
Poredak ostalih naših: 8. Janko Hajdarović i 9. Sebastian Sedlar.
U konkurenciji poletarki u11 pobjedu je ostvarila Rania Vindiš (Flex ).
Poredak naših: 8. Lara Bel i 11. Anabela Bel.
U konkurenciji juniora u19 pobjedu je ostvario naš Borna Vadlja ( MČ ) pobjedivši u
finalu Bornu Cara ( MZ ) sa 2:0. Treće mjesto osvojio je naš Luka Črep.
Poredak ostalih naših igrača: 6. Ivan Grubić, 8.Dino Blažić i 11. Filip Knežević.
U konkurenciji juniorki u19 pobjedu je ostvarila Ira Martinuš (MZ).
U konkurenciji parova juniora pobjedu je ostvario naš Borna Vadlja (MČ ) sa
zagrebčancem Bornom Carom (MZ ), a brončanu medalju osvojili su naš par Luka Črep