U subotu 23.11.2019. u dvorani Gradski vrt u Osijeku u organizaciji BK ”Osijek ” održan je posljednji 4. Savezni turnir za seniore HK 2019. Na turniru je nastupila i seniorska ekipa našeg kluba pod vodstvom glavne trenerice Emilije Talan i trenera Tomislava Grubića. Vrhovni sudac bio je naš Filip Mikolaj.
U konkurenciji seniora pobjedu je ostvario naš Luka Grubić koji je u finalu pobijedio domaćina Brunu Barta sa 2:0 ( 21:10, 21:19 ). Luki je to bila prva seniorska pobjeda na turnirima HK nakon dosadašnjih 3 poraza u finalu i tom pobjedom izborio je 2. mjesto u ukupnom poretku HK 2019. Drugi naš igrač mlađi junior Ivan Grubić osvojio je 7.mjesto.
U konkurenciji seniorki pobjedu je ostvarila naša Emilija Talan pobjedivši u finalu Maju Žubrinić ( Flex,Zg ) sa 2:0 ( 21:14, 21:18 ). Emilija je tom pobjedom došla do 3.mjesta u ukupnom poretku HK 2019.Druga naša igračica Karmela Vadlja osvojila je 5.mjesto.
U konkurenciji mješovitih parova pobjedu je ostvario naš par Luka Grubić / Emilija Talan pobjedivši u finalu naš drugi par Ivan Grubić / Karmela Vadlja sa 2:0 ( 21:16, 21:15 ). Emilija Talan je
ovom pobjedom došla do ukupne pobjede i zlatne medalje u ukupnom poretku igrača mješovitih parova HK 2019.