ODLIČAN NASTUP MLAĐIH KADETA , VITO PETI OSVOJIO SREBRNU  MEDALJU POJEDINAČNO I ZLATO U PARU SA LOVROM MATOVINOM IZ KOPRIVNICE, PAR JURAJ MAJNARIĆ I EDO ĐURKAS OSVOJIO BRONČANU MEDALJU  NA 1.SAVEZNOM TURNIRU HK-a 2020

ODLIČAN NASTUP MLAĐIH JUNIORA OSVOJENE 3 MEDALJE, IVAN GRUBIĆ   SREBRNI POJEDINAČNO I ZLATNI  U PARU SA FLIPOM ANTUNOVIĆEM IZ V.GORICE, A ŽENSKI PAR VANJA I NELA NOVAK BRONČANE  NA 1.SAVEZNOM TURNIRU HK-a 2020

DOBAR NASTUP KADETA, BRONČANA MEDALA PARA JOSIP I MATIJA ĐERI   NA 1.SAVEZNOM TURNIRU HK-a 2020

 

U subotu i nedjelju, 25.-26.1.2020.   u dvorani II.OŠ Čakovec  u   uspješnoj organizaciji BK”Međimurje” Čakovec  održan je 1. Savezni turnir za mlađe kadete u13 i mlađe juniore u17 ( subota ) te kadeta u15 ( nedjelja )  Hrvatskog kupa 2020 i tim turnirima započela je nova badmintonska sezona 2020.

Na turniru 1.HK 2020 U13,17 u subotu  nastupilo je 26 mlađih kadeta i  33 mlađih juniora iz 14 klubova Hrvatske , a među njima mnogobrojna mlađe kadetska  i mlađe juniorska ekipa  našeg Kluba pod vodstvom   glavnog trenera Danijela Zadravca i trenera Tomislava Grubića.

Voditelji natjecanja  bio je naš Filip Mikolaj, vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković iz Velike Gorice, a  suci: Lucija Zadravec  iz Čakovca i Jelena Novak iz Nedelišća te sudački kandidat  Luka Grubić iz Čakovca.

 

U konkurenciji  mlađih kadeta pobjedu je ostvario Vito Radovanović ( MZ )  pobjedivši u finalu našeg Vitu Petija ( MČ ) sa 2:0 .

Poredak ostalih naših: 4. Edo Đurkas, 8. Juraj Majnarić i 12. Fran Dobranić.

U konkurenciji mlađih kadetkinja  pobjedu je ostvarila Rania Vindiš ( FLEX ) pobjedivši u finalu Doru Kvesić  (MZ )sa 2:0.

Poredak naših: 8. Ana Leskovar i 12. Keti Tropša.

U konkurenciji parova  mlađih kadeta pobjedu je ostvario naš Vito Peti sa Lovrom Matovinom iz Koprivnice  pobjedivši u finalu par Viktor Habuš / Vito Radovanović ( MZ ) sa 2:0. Brončanu medalju osvojio je naš par Juraj Majnarić  / Edo Đurkas  pobjedivši par Rakoci / Vojvodić ( UBK Bjelovar ) sa 2:0.

Poredak ostalih naših: 6. Fran Dobranić / Marko Vrbanec ( MČ / Marlex,Vž).

U konkurenciji parova mlađih kadetkinja pobjedu je par Dora Kvesić / Ana Pranić  ( MZ ). Poredak naših: 6. Ana Leskovar / Keti / Tropša.

 

            U konkurenciji mlađih juniora pobjedu  je ostvario Filip Antunović ( VG ) pobjedivši u napetom finalu našeg Ivana Grubića ( MČ ) sa 2:1.

Poredak ostalih naših:  10. Josip Đeri , 11. Matej Martinjak i 14. Matija Đeri. 

U konkurenciji mlađih juniorki pobjedu je ostvarila  Nika Matovina ( KC ).

Poredak naših: 8. Nela Novak i 10. Vanja Novak.

U konkurenciji  parova mlađih juniora  pobjedu je ostvario naš Ivan Grubić ( MČ )   sa Filipom Antunovićem iz V.Gorice  pobjedivši u napetom finalu par Ivor Zekan / Vid Matanić ( MZ ) sa 2:1.

Predak ostalih naših: 7. Matej Martinjak / Josip Đeri.

            U konkurenciji parova mlađih juniorki pobjedu je ostvario par Stella Balenović / Dora Martinuš  ( MZ), a naš par Vanja i Nela Novak osvojile su brončanu medalju.

 

Na turniru  1.HK 2019 U15 u nedjelju   nastupilo            je 39    kadeta  iz 9 klubova Hrvatske , a među njima i  kadetska  ekipa  našeg Kluba pod vodstvom   glavnog trenera Danijela Zadravca i trenera Tomislava Grubića.

            Voditelji natjecanja  bio je naš Filip Mikolaj, vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković iz Velike Gorice, a  suci: Lucija Zadravec  iz Čakovca, Jelena Novak iz Nedelišća te sudački kandidati:  Luka Grubić i Borna Vadlja  iz Čakovca.

 

            U konkurenciji kadeta u15  pobjedu ostvario je  Roko Pipunić (PZ).

Poredak  naših: 5. Matej Martinjak, 6. Vito Peti, 7. Josp Đeri, 11. Matija  Đeri, 14. Noa Šipoš,15.Rafael Šimunić, 16. Vito Panić, 18. Vito Blažić, , 20. Mateo Petar Sabolić i 22. Roko Sternad.

U konkurenciji  kadetkinja  pobjedu je ostvarila Jelena Buchberger (VG ).

Poreda  naših: 8. Vanja Novak, 11. Nela Novak, 14. Klara Hajdarović i 16.Lucija Kacun.

U konkurenciji  parova kadeta pobjedu je ostvario par Roko Pipunić / Hrvoje Mavriček ( PZ / MZ ). Treće mjesto i brončanu medalju osvojio je naš par Josip i Matija Đeri pobjedivši par Karamatrić / Makivić ( DU ) sa 2:0.

Poredak  ostalih naših: 5.Matej Martinjak / Vito Peti , 7. Vito Blažić / Rafael Šimunić, 9. Vito Panić / Noa Šipoš i 10. Mateo Petar Sabolić / Roko Sternad.

U konkurenciji parova kadetkinja pobjedu je ostvario par Vlatka Kopsa / Ana Pranić ( MZ ). Poredak naših: 4.  Vanja Novak / Nela Novak i 8. Lucija Kacun / Klara Hajdarović.

 

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima  na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira : generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori-donatori: Grubić  zastupanje u osiguranju Čakovec,  Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, List Međimurje Čakovec, TEAM GRAĐENJE Čakovec i Eko Međimurje Šenkovec,  srebrni sponzori: HAZ project Čakovec,  Strojobravarski obrt Kolar Strahoninec, PPM Čakovec, Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri  Balog Strahoninec  i Senko Štefanec  te brončani sponzori:  MCS Strahoninec, GO Studio P Nedelišće, Sitotisak Pomor Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec .

            Pokrovitelji: Grad Čakovec,  II.OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ .