Poštovani  igrači/ce, roditelji i članovi Kluba,

Upravni odbor  sa predsjednikom i tajnikom Kluba donosi sljedeću odluku:

Zbog izvanrednih okolnosti izazvanih pojavom i širenjem virusa COVID-19 (koronavirus), te sukladno preporukama nadležnih državnih institucija, SDU za šport , Stožera Civilne zaštite Grada Čakovca te odlukama Grada Čakovca od 13.3.2020. OTKAZUJEMO  SVE  AKTIVNOSI I TRENINGE SVIH EKIPA KLUBA DO DALJNJEG u dvorani II.OŠ Čakovec i dvorani ETŠ-a Čakovec .

Molim isto sve igrače/ igračice, roditelje i članove Kluba da se pridržavaju uputa nadležnih tijela.

Isto molimo ukoliko tko  od igrača/ca, roditelja i njihovih bližnjih slučajno bude zaražen virusom COVID-19 ( koronavirus ) da obavijesti Klub na mail: tomislav.grubic1@ck.t-com.hr ili nazove tajnika na : 098 241 230 kako bi se postupilo prema uputama nadležnih tijela.

Uprava Kluba će pratiti razvoj situacije i sukladno tome donijeti odluke o nastavku aktivnosti koje će biti objavljene  na našoj web stranici: www.bk-medjimurje.hr

 

Tajnik BK“Međimurje“ Čakovec

Tomislav Grubić