Poštovani igrači/ce, članovi kluba te prijatelji badmintona,

Zbog izvanrednih okolnosti pandemije izazvane širenjem virusa COVID-19 , te odlukama Nacionalnog stožera Civilne zaštite Hrvatske i ostalih institucija te situacijom u Hrvatskoj i svijetu te drastične promjene načina života i otkazivanju svih velikih sportski događaja.

IO KLUBA I DIREKTOR TURNIRA DONOSE ODLUKU O OTKAZIVANJU održavanja ovogodišnjeg našeg  12. izdanja Međunarodnog turnira „ ČAKOVEC CROATIA OSIGURANJE YI 2020“ za mlade u konkurenciji u11,13 i 15, koji se trebao održati u subotu, 23.5.2020. u dvorani II.OŠ Čakovec.

MT ćemo održati sljedeće godine u stalnom terminu.

IO KLUBA DONOSE ODLUKU I OTKAZIVANJU održavanja ovogodišnjeg 19. izdanja PRVENSTVA UČENIKA OŠ  MEĐIMURJA 2020 koje se trebalo održati u petak 8.5.2020. u dvorani II. OŠ Čakovec.

 

Budite zdravi.

IO BKMČ

Tajnik BKMČ-Tomislav Grubić