DOBAR NASTUP VETERANA NA 1.SAVEZNOM TURNIRU HK 2020, OSVOJENE 3
ZLATNE MEDALJA
FILIP VADLJA OSVOJIO 3 ZLATA, POJEDINAČNO +55, U PARU +55 S RAJKOM BELOM
I PARU +45 SA DANIJELOM ZADRAVCEM
U subotu 3.10.2019. u dvorani II.OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK”Međimurje”
Čakovec održan je 1. Savezni turnir za veterane Hrvatskog kupa 2020. Zaostali turnir čjii smo
organizatori trebali biti 22.3.2020., ali zbog pandemije korona virusa sve odgođeno.
U konkurencji veterana nastupilo je 32 igrača i gračica iz 8 klubova Hrvatske, a među njima i
veteranska ekipa našeg kluba pod vodstvom glavnog trenera Danijela Zadravca.
Voditelji natjecanja bio je naš Filip Mikolaj, a suci naši sudački kandidati: Luka Grubić, Filip
Bel i Borna Vadlja.
U konkurenciji veterana +35 prvo mjesto osvojio Antonio Lovrić ( TI ),a naš Nikola Šoštarić
osvojio je 5. mjesto.
U konkurenciji veteranki +35 prvo mjesto osvojila je Maja Žubrinić ( FLEX).
U konkurenciji muških parova veterana +35 prvo mjesto osvojio je par Antonio Lovrić /
Marjan Vugrinec (TI/KC), a naš par Danijel Zadravec / Filip Vadlja ( MČ) osvojio 4.mjesto.
U konkurenciji parova veteranki +35 prvo mjesto osvojio je par Nina Kovačić / Maja Žubrinić
( MZ/FL).
U konkurenciji mješovitih parova +35 prvo mjesto osvojio je par Mirko Pavlinić / Snježana
Jerković ( CON )),a naš Nikola Šoštarić sa Majom Žubrinić ( Flex ) osvojio je 4.mjesto.
U konkurenciji veterana +45 prvo mjesto osvojio je Marjan Vugrinec ( KC ),a naš Danijel
Zadravec osvojio je 4.mjesto.
U konkurenciji muških parova veterana +45 prvo mjesto i zlato osvojio je naš par Danijel
Zadravec / Filip Vadlja.
U konkurenciji mješovitih parova +45 prvo mjesto osvojio je par Sandi I Lidija Šaban ( Flex ).
U konkurenciji veterana +55 prvo mjesto i zlato osvojio je naš Filip Vadlja, a Rajko Bel
osvojio je 4.mjesto i Damir Špiranec 6.mjesto.
U konkurenciji parova veterana +55 pobjedu i zlato ostvario je naš par Filip Vadlja /Rajko
Bel, a Damir Špiranec sa zagrebčancem Zoranom Burićem brončanu medalju.

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj
organizaciji turnira : generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori-donatori:
Grubić zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske
vode Čakovec, List Međimurje Čakovec, TEAM GRAĐENJE Čakovec i Eko Međimurje
Šenkovec, srebrni sponzori-donatori: HAZ project Čakovec, Strojobravarski obrt Kolar
Strahoninec, PPM Čakovec, Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri Balog Strahoninec
i Senko Štefanec te brončani sponzori-donatori: MCS Strahoninec, GO Studio P Nedelišće,
Sitotisak Pomor Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec .
Pokrovitelji: Grad Čakovec, II.OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ .