U  subotu  14.11.2020.   u dvorani II.OŠ Čakovec    u   uspješnoj organizaciji BK”Međimurje” Čakovec održan je posljednji 4. Savezni turnir za kadete u15  Hrvatskog kupa 2020.

Na turniru je nastupilo  je 15    kadeta   iz 5 klubova Hrvatske , a među njima i  kadetska  ekipa  našeg Kluba pod vodstvom   glavnog trenera Danijela Zadravca i trenera Tomislava Grubića.

Voditelji natjecanja  bio je naš Filip Mikolaj, vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković iz Velike Gorice

U konkurenciji kadeta u15  pobjedu je ostvario  Ivano Kukla  (Novska).

Treće mjesto i brončanu medalju osvojio je naš Josip Đeri pobijedivši klupskog suigrača Vitu Petija sa 2:0:

Poredak  ostalih naših: 7. Matija  Đeri, 8. Noa Šipoš i 10. Vito Panić.

U konkurenciji  kadetkinja  pobjedu je ostvarila Ana Pranić (MZ ).

Naša Ana Leskovar zauzela je 5.mjesto.

U konkurenciji  mješovitih parova kadeta pobjedu je ostvario par  Hrvoje Mavriček / Vlatka Kopsa ( MZ ).

Naš par Vito Peti /Ana Leskovar zauzeo je 4. mjesto.

U  nedjelju  15.11.2020.   u dvorani II.OŠ Čakovec    u   uspješnoj organizaciji BK”Međimurje” Čakovec održan je posljednji 4. Savezni turnir za poletarce u-11 i  juniore u19   Hrvatskog kupa 2020.

Na turniru je nastupilo 6 poletaraca   te 16 juniora i  juniorki  iz 9 klubova Hrvatske , a među njima  ekipa poletaraca u11 i juniora u19 pod vodstvom glavnog trenera Danijela Zadravca i trenera Tomislava Grubića.

Voditelji natjecanja  bio je  naš Luka Grubić, a vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković iz V.Gorice.

U konkurenciji  poletaraca u11   pobjedu je ostvario Lovro Matovina (KC).

Naši igrači,  Luka Krznarić osvojio je 4. mjesto , a Leo Krznarić 6. mjesto.

U konkurenciji parova poletaraca u11 pobjedu je ostvario par Lovro Matovina / Lovro Šušnjara ( KC/UBK).

Naš par braća Luka i Leo Krznarić osvojili su 3. mjesto i brončanu medalju.

U konkurenciji  juniora u19  svoju prvu juniorsku pobjedu  ostvario je naš Ivan Grubić  pobijedivši u napetom  finalu Ivora Zekana ( MZ ) sa 2:1 (21:19, 14:21, 21:19 ).

U konkurenciji juniorki u19 pobjedu je ostvarila Barbara Janičić  (DU).

U konkurenciji mješovitih parova  juniorka  pobjedu je ostvario par Vito Buchberger / Sunčica Sertić ( VG ). Naš Ivan Grubić sa koprivničankom Anjom Matovinom zauzeo je 5. mjesto.

Turniri su se održali bez prisustva gledatelja uz pridržavanje propisanih epidemioloških mjera.

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima  na pomoći u uspješnoj organizaciji turnira : generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb, zlatni sponzori-donatori: Grubić  zastupanje u osiguranju Čakovec,  Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec, List Međimurje Čakovec, TEAM GRAĐENJE Čakovec i Eko Međimurje Šenkovec,  srebrni sponzori-donatori: HAZ project Čakovec,  Strojobravarski obrt Kolar Strahoninec, PPM Čakovec, Žvorc graditeljstvo Čakovec, Vodoinstalateri  Balog Strahoninec  i Senko Štefanec  te brončani sponzori-donatori:  MCS Strahoninec, GO Studio P Nedelišće, Sitotisak Pomor Čakovec, Pizzeria Šut Nedelišće i Rampel Šenkovec .

Pokrovitelji: Grad Čakovec,  II.OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ .