Hrvatski Badmintonski Savez organizirao je Zimske pripreme reprezentacije u Nacionalnom badmintonskom centru u Zagrebu.

Pripreme su organizirane u Zagrebu na Velesajmu, paviljon Turbo Limač od 3. do 7.1.2022. zajedničkim pripremama reprezentacije seniora, juniora u19 i mlađih juniora u17 pod vodstvom izbornika seniora i voditelja NBC-a Igora Čimbura i izbornika juniora Josipa Uglešića.

Od naših igrača na priprema u NBC sudjelovali su: seniorska reprezentcija Borna Vadlja i juniorska u19 reprezentacija Luka Črep i Ivan Grubić. Na popisu seniora bio je i Luka Grubić koji nije sudjelovao zbog obaveza
na fakultetu.

Ove godine našem najboljem juniorskom igraču Ivanu Grubiću predstoji vjerojatni nastup na Ekipnom i pojedinačnom juniorskom u19 prvenstvu Europe koje se održava krajem kolovoza u Beogradu.