U subotu 9.4.2022. u dvorani II.OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK ”Međimurje” Čakovec održan je 2. Savezni turnir za seniore i 1. Savezni turnir za veterane HK 2022. Na turniru je nastupilo je 21 seniora iz 7 klubova te 28 veterana iz 10
klubova, a među njima ekipe seniora i veterana našeg Kluba pod vodstvom glavnog trenera Danijela Zadravca. Voditelji natjecanja bio je naš Filip Mikolaj, a vrhovni sudac Darko Ivan Vidaković iz V. Gorice.
U konkurenciji seniora pobjedu je ostvario Ivor Zekan (MZ). Plasman naših: 4. mjesto Luka Grubić, 5. Ivan Grubić i 8. Borna Vadlja. U konkurenciji seniorki pobjedu je ostvarila Barbara Janičić (DU). Plasman naših: 6. mjesto Vanja Novak, 7. Karmela Vadlja i 8. Nela Novak. U konkurenciji mješovitih parova seniora pobjedu je ostvario par Vito Buchberger/Barbara Janičić (VG/DU). Plasman naših: 4. mjesto Borna Vadlja/Karmela Vadlja, 5. Luka Grubić/Vanja Novak i 6. Ivan Grubić/Nela Novak.
U konkurenciji veterana +35 naš Danijel Zadravec osvojio je brončanu medalju, a Nikola Šoštarić 5. mjesto. U konkurenciji veteranki +35 naša Jasmina Lučić osvojila je 4. mjesto. U konkurenciji parova veterana +35 naš par Danijel Zadravec i Nikola Šoštarić osvojio je srebrnu medalju. U konkurenciji mješovitih parova +35 naš par Nikola Šoštarić i
Jasmina Lučić osvojili su 5. mjesto. U konkurenciji veterana +45 naš Danijel Zadravec osvojio je zlatnu medalju.
U konkurenciji parova veterana +45 naš par Danijel Zadravec/Filip Vadlja osvojio je srebrnu medalju. U konkurenciji veterana +55 naš Rajko Bel osvojio je 4. mjesto. U konkurenciji parova veterana +55 naš par Filip Vadlja i Rajko Bel
osvojio je srebrnu medalju.