U subotu i nedjelju, 8. i 9.10.2022. u dvorani II.OŠ Čakovec u uspješnoj organizaciji BK ”Međimurje” Čakovec održani su posljedni ovogodišnji 4. Savezni turnir za mlade u11, 15, 19 (subota) te u13, 17 (nedjelja).

Na turniru 4. HK 2021 poleteraca u11, kadeta u15 i juniora u19 u subotu nastupilo je ukupno 49 mladih igrača/ica iz 9 klubova Hrvatske, a među njima ekipa poletaraca, kadeta i juniora našeg Kluba pod vodstvom glavnog trenera Danijela Zadravca i trenera Tomislava Grubića.
Voditelji natjecanja bio je naš Filip Mikolaj, a sudac Luka Grubić iz Čakovca. U konkurenciji juniora u19 iznenađujuću pobjedu je ostvario Marko Janičić (DU) pobjedivši u finalu našeg igrača Ivana Grubića sa 2:0 (21:17,21:12). Ivan Grubić je osvojio ukupnu pobjedu HK 2022 u konkurenciji juniora, koju je osigurao već poslije 3. kruga,  sa
dvije pobjede i dva druga mjesta. U konkurenciji juniorki u19 pobjedu je ostvarila Lorena Mioković (MZ), a naša Ana Leskovar osvojila je brončanu medalju. U konkurenciji poletaraca u11 pobjedu je ostvario Matko Knezović (ZM), a naši mladi igrači u svom debitanskom nastupu osvojili su: Pavao Šestak 5. mjesto i 6.mjesto Patrik Martinjak.
U konkurenciji poletarki u11 pobjedu je ostvarila Lara Tomjek (KC), a naša Lara Bešanić u svom debitanskom nastupu osvojila je 4. mjesto. U konkurenciji parova poletaraca u11 pobjedu je ostvario par Matko Knezović/Sven Mlinarić (ZM), a naš par Patrik Martinjak i Pavao Šestak osvojio je brončanu medalju. U konkurenciji kadeta u15 pobjedu je ostvario Lovro Matovin ( KC ),
a naš Dominik Škvorc zauzeo je 12.mjesto. U konkurenciji kadetkinja pobjedu je ostvarila Dora Kvesić (MZ), a naše igračice Anabela Bel zauzela je 8.mjesto, Lara Bel 11.mjesto i 12. mjesto Ana Leskovar. U konkurenciji mješovitih parova kadeta pobjedu je ostvario par Lovro Matovina/Lea Burazor (KC-DU), a naš par Dominik Škvorc i Ana Leskovar zauzeli su 7.mjesto.

Na turniru 4.HK 2021 mlađih kadeta u13 i mlađih juniora u17 u nedjelju nastupilo ukupno je 45 igrača/ica iz 10 klubova Hrvatske , a među njima mlađe kadetska i mlađe juniorska ekipa našeg Kluba pod vodstvom glavnih trenera Danijela Zadravca i Emilije Talan te trenera Tomislava Grubića. Voditelji natjecanja bio je naš Filip Mikolaj,a sutkinja Lucija Kovačević iz Čakovca.
U konkurenciji mlađih kadeta pobjedu je ostvario Marko Šurina (MZ), a naši mladi igrači u svom debitanskom nastupu osvojili su: 8.mjesto Matija Hrustek, 11. Teo Pongrac i 12. mjesto Karlo Korpar. U konkurenciji mlađih kadetkinja pobjedu je ostvarila Tea Rebesco (MZ). Naša igračica Lara Bel je osvojila je 4. mjesto, Anabela Bel 6. mjesto, a u debitanskom nastupu
mlade naše igračice osvojile su: 10. mjesto Luna Žižek, 11. Ilona Baričević, 12. Niki Pavlic i 13. Ela Šantl. U konkurenciji mješovitih parova mlađih kadeta pobjedu je ostvario Tin Radovanović/Maja Pranić (MZ). Naša Lara Bel sa Matkom Knezovićem (ZM) osvojila je 4. mjesto, Anabela Bel sa Mislavom Knezovićem (ZM) 5.mjesto, a Karlo Korpar i Ela Šantl osvojili su 6. mjesto.
U konkurenciji mlađih juniora pobjedu je Vito Radovanović (MZ), a naš Filip Jambrošić u svom debitanskom nastupu osvojio je 12. mjesto. U konkurenciji mlađih juniorki pobjedu je ostvarila Dora Kvesić (MZ), a naše igračice Vanja Novak osvojila je 6. mjesto, a Nela Novak 8. mjesto. U konkurenciji mješovitih parova mlađih juniora pobjedu je ostvario par Ivano Kukla/Kora Špehar (ZM),
a naše igračice Nela Novak sa Jakovom Ladavcem iz MZ osvojila je 4. mjesto, a Vanja Novak sa Patrikom Karamatićem iz DU 5. mjesto.

Klub zahvaljuje svojim sponzorima i pokroviteljima na pomoći u uspješnoj  organizaciji turnira HK:
generalni sponzor: Croatia osiguranje Zagreb,
zlatni sponzori- donatori: Grubić zastupanje u osiguranju Čakovec, Vizija Nedelišće, Konplast Pušćine, Međimurske vode Čakovec,
srebrni sponzori-donatori: KOLAR-1 Strahoninec, Žvorc graditeljstvo Čakovec i Senko Štefanec,
brončani sponzori-donatori: MCS Strahoninec, GO Studio P Nedelišće, Sitotisak Pomor Čakovec i Rampel Šenkovec.
Pokrovitelji: Grad Čakovec, II.OŠ Čakovec, ZSU Grada Čakovca i ZŠUISMŽ .